Ющенко підтверджує незмінність стратегічного пріоритету держполітики на євроінтеграцію
Президент Віктор Ющенко підтверджує незмінність стратегічного пріоритету державної політики, спрямованої на європейську інтеграцію.

Про це сказано в його звертанні до учасників і гостей саміту Ялтинської європейської стратегії, текст якого мають Українські Новини.

"Хочу підтвердити, що європейська інтеграція - незмінний стратегічний пріоритет державної політики України", - сказано в зверненні.

Ющенко підкреслив, що на сьогоднішній день Україна бере участь у проектах, які можуть зацікавити Європейський Союз.

"Уже сьогодні ми можемо стверджувати, що йдемо в Європу не з порожніми руками", - сказано в зверненні.

Зокрема, Ющенко вказав на участь України в створенні Каспійсько-Чорноморсько-Балтійського енерготранзитного простору, Євразійського нафтотранспортного коридору, урегулювання Придністровського конфлікту, участі в миротворчій місії в Косово.

"Ці факти свідчать про серйозність наших намірів, відповідальному ставленні до розвитку єдиного європейського дому", - сказано в зверненні.

Президент вважає, що Україна готова до поглибленого політичного й економічного співробітництва з ЄС, однак для цього необхідна воля самого ЄС.

"Ми готові до нової філософії нашого діалогу з ЄС. Очікуємо повного розуміння й підтримки з боку Євросоюзу і його членів", - сказано в повідомленні.

На думку Ющенка, без повноцінної участі України в ЄС не буде завершений процес об'єднання Європи на основі спільної історії, цінностей і цілей.

Як повідомляло агентство, Президент Польщі Лех Качинський відвідає Україну для участі в саміті Ялтинської європейської стратегії 10-11 липня.

Ялтинська європейська стратегія (YES) - міжнародна структура, створена для сприяння розвитку України, для демонстрації відкритості країни усьому світу й для підтримки членства України в Євросоюзі.

До правління YES входять член парламенту Великобританії (голова правління) Стівен Байерс, член парламенту Португалії Маріо Давид, засновник YES Віктор Пінчук, депутат Європарламенту Марек Сивець, екс-голова Фонду Ротшильда Жан-Пьер Сальтьель, програмний директор німецької ради із зовнішньої політики Олександр Рар і виконавчий директор французького бюро агентства Euro RSCG Worldwide Стефан Фукс.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор