Нотатки не для преси
У ранньому дитинстві боявся я бабів з бесагами і дідів у куфайках, які приїжджали до Коломиї на базар з села. Я питався мами, чого їх пускають до міста, хай сидять у своїх селах. Але то в мене швидко минуло, бо порозумнішав. А ось у мера Києва випадок набагато трагічніший. Чи йому вчасно віск не зілляли, чи в вуха не похухали, але він дотепер боїться всіх «іногородніх», тому придумав обмежити їхню кількість і запровадити плату за в’їзд до міста. І як він обіцяє, вже через два-три роки ви не зможете вільно приїхати в столицю своєї країни, а якщо дуже захочете, то платіть Черновецькому.

Куди не прийдеш: чи то в гості, чи в якусь установу, всюди змушують мене робити гімнастику, кажуть: «Присідайте». Думаю, ну і як це би мало виглядати – всі сидять, а я тут 20-30 разів присідаю. Аж потім розумієш - то вони так перекладають з російської «прісаживайтєсь». Забули наші люди, що завжди в Україні припрошували: «сідайте, будь ласка».

З давних давен у нас люди говорили, що якщо на Стрітення, 15 лютого, ведмідь вийде з барлогу і побачить свою тінь, зима ще буде довгою. І тут я зрозумів, звідки взявся День бабака. Це ж та сама дата, тільки за новим стилем, різниця в 13 днів. А те, що ведмедя поміняли на бабака, цілком зрозуміло, бо спробуйте знайти того, хто б сонного і голодного клишоногого кожен рік витягував з барлогу.

Дуже мені сподобалось, що в коломийському середмісті встановили вказівники з назвами вулиць. Це виглядає гарно, зручно і по-европейськи. Тепер буде легко орієнтуватись гостям нашого міста, та й місцеві п’янички швидше будуть знаходити дорогу додому, а найголовніше, що може хоч тепер наші коломийці вивчать сучасні назви вулиць і ми вже не почуємо такі перли, як «Лєніна», «Жовтнева», «Горького» і т.п.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор