Інструментарій становлення громадської журналістики. Відбір тренерів
Коломийське представництво Громадянської мережі ОПОРА оголошує відбір тренерів для проведення тренінгів «Принципи роботи ЗМІ» та «Форми співпраці ЗМІ та НУО (громадського сектору)».

Для участі в конкурсі необхідно мати попередній тренерський та журналістський досвід і надіслати резюме на i.marunyak@opora.org.ua. Одна особа може подавати заявку на лише на проведення одного тренінгу, при надсиланні резюме у темі повідомлення має бути вказана тема тренінгу, на яку подаєте заявку.

Резюме необхідно надіслати до 31 жовтня 2009 року, до 20 години.

Тренінги «Принципи роботи ЗМІ» та «Форми співпраці ЗМІ та НУО (громадського сектора)» відбуватимуться у листопаді (дата уточнюється) 2009 року поблизу міста Коломиї (Івано-Франківська область) під час проведення школи громадської журналістики в рамках проекту «Інструментарій становлення громадської журналістики».

Витрати на проживання й харчування тренерів організатори беруть на себе. Витрати на проїзд тренерів входять у вартість гонорару.

Детальніше про проект

Проект реалізовується Громадянською мережею ОПОРА спільно з газетою «Коломийська правда» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор