Черкаське тервідділення АМКУ відкриває гарячу телефонну лінію з питань кабельного телебачення
У зв’язку із надходженням великої кількості звернень мешканців м. Черкаси щодо підвищення тарифів на послуги кабельного телебачення, територіальним відділенням була проведена позапланова перевірка щодо дотримання закритим акціонерним товариством „Комерційна телекомпанія „TGS” (м. Черкаси) законодавства про захист економічної конкуренції. За результатами перевірки розглядається справа про порушення конкуренційного законодавства ЗАТ „Комерційна телекомпанія „TGS”, яке з 06.07.2009 реорганізоване шляхом перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю „Черкаські телекомунікаційні системи”.
Крім того, територіальне відділення розглянуло справу про порушення ТОВ "Телекомпанія "Кабельне телебачення – Золотоноша" (м. Золотоноша) законодавства про захист економічної конкуренції.
Разом з тим, послуги кабельного телебачення надаються провайдерами програмної послуги і в інших населених пунктах області.
З метою вирішення питань, які виникають у споживачів послуг кабельного телебачення щодо діяльності провайдерів програмної послуги, що надається з використанням багатоканальної кабельної телемережі, територіальне відділення відкриває "гарячу телефонну лінію" за номерами 45-41-10, 45-32-12. Звертатись до начальника відділу досліджень і розслідувань Кропка Анатолія Миколайовича та заступника начальника відділу Никончук Лідії Василівни з 8.00 до 17.00 щоденно, крім вихідних.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор