Роздача від Кому Вниz
Кому Вниz на своїй іменній сторінці розпочали роздачу свого відео. Взагалі-то, таке явище як кліпи для кому-внизівців – за своїм визначенням вже рідкісне явище, а якщо врахувати, що гурт оприлюднює свої ранні, малодоступні виднограї – то подарунок шанувальникам КВ неабиякий. На поточну мить для вільного звантаження (у різній, щоправда, якості) пропонується старий як світ кліп на пісню І Ви Покинули – власне, з нього і почалася роздача відеозамальовок від Кому Вниz.

Далі почин продовжила закарбована на відео пісня Ген, Долиною ще за участю п'ятого учасника гурту – гітариста Владислава Макарова. Справжньою дослідницькою знахідкою можна вважати зйомки пісні Мамай, зроблені телеканалом ТЕТ у 1996 році: тут цінність не лише у відеоряді, а і в надзвичайно рідкісному виконанні пісні, яке суттєво відрізняється від теперішнього прочитання.

Останнім оприлюдненням є концертна нарізка на кому-внизівський гіт Ліра. Зліпив в одне ціле живі зйомки з фестів Рок-Січ, Бандерштат і Підкамінь давній соратник групи Олег Верницький, колишній чільник гурту Квартира 50, який нині живе і творить в Сполучених Штатах. Виставлене для вільного звантаження відео буде цікавим не лише для шанувальників Кому Вниz, а й усім тим, хто досліджує літопис нашої сучасної сцени і хоче дізнатися, як український рок спинався на ноги.

Свій почин з оприлюднення рідкісного відео Кому Вниz приурочують до 20-ліття гурту, під знаком якого минув 2008 рік. Винесення на люди відеозасіків триває.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор