Хто ще не знає Костя Москальця?
23 жовтня у Центральному будинку художника (Київ, вул. Артема 1-5) відбудеться концерт-презентація, присвячений виходу платівки з піснями поета Костя Москальця – Армія Світла. Можливо, ім’я віршотворця і не дуже відоме пересічному обивателеві, однак такі пісні на його вірші, як Вона і Срібне Поле виконує нині не лише Плач Єремії, а багато тзв «дворових» команд та студентство у гуртожитках.

Попри це побачити Костя на обкладинках, на ТБ, або на світських раутах майже неможливо. Дещо виправити становище про обізнаність громадськості з творчим доробком поета і покликане дійство. Того вечора пісні Москальця виконуватиме інший знаковий співець, перекладач – Віктор Морозов. Якщо сучасній молоді мало про що промовляють назви гурту Смерічка, театру Не Журись, де пан Морозов безпосередньо брав участь, то варто нагадати, що саме його перу належить український переклад з англійської усієї збірки книжок про Гарі Потера.

На початку 90-х років Віктор Морозов разом із гітаристом та композитором Олегом Яремою заснував гурт Четвертий Кут, і тепер виступить з ним в Києві.

Гостинно того вечора візьмуть участь особливі гості, друзі та сподвижники як і Костя Москальця, так і Віктора Морозова: Тарас Чубай, Росава, Катя Гапочка, струнний квартет Kiev-Blend.

Диск випустило видавництво UKRmusic. Затійнками дійства є товариство Спортивні та Культурні Ініціативи (СКІ), а головним впровадником події виступив знаний в гірськолижно-співочих колах добродій Сергій Харчук. Початок дійства о 19:00. Квитки на вечір можна придбати у столичній книгарні Є (вул. Лисенка 3, тел. (044) 235-88-54) та у товаристві СКІ (просп. Перемоги 62/1, тел. (044) 456-1882).

Довідки у Жені Моляр за особовим +38-050-216-54-84 чи через ел.скриньку emolyar{рАвлик}gmail.com.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор