Переможці та фіналісти — про користь конкурсу “Час твОГО бізнесу”
Задум Юрія Миколайчука запустити власну службу радіотаксі здобув перше місце в конкурсі, який проходив у 2006 році. Журі визнало ідею підприємця найліпшою в номінації “Найкращий бізнес-план”.
— Я реалізував те, що запланував, — зазначив власник служби радіотаксі “Maxi-таксі” Юрій МИКОЛАЙЧУК. — Вкотре брати участь у конкурсі відмовляюся, бо прагну й далі розвивати власний бізнес, а не запускати новий проект.
Торік проект громадської організації “Школа мам” у жорсткій боротьбі програв битву за перше місце в обласному конкурсі. Натомість ідея створити на базі організації структуру, яка допомагала б вагітним жінкам і малюкам із малозабезпечених сімей, проявила себе на всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, що проводився під егідою Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Там задум “Школи мам” виборов друге місце серед соціальних проектів.
— Було приємно, що нам вдалося поспілкуватися з представниками бізнесу та влади, — пригадує голова Рівненської міської молодіжної громадської організації “Школа мам” Лілія РОМАНЕНКО. — Ми вже налагодити співпрацю з кількома аналогічними організаціями. Після конкурсу “Час твОГО бізнесу” також зареєстрували логотип “Школи мам”.
Про труднощі старту та “розкрутки” власної справи добре знає генеральний спонсор конкурсу — керівник ТОВ “Ріф” (ТМ “Олас”) Руслан МАЛЬОВАНИЙ. Першу справу з колегами він розпочав у 1993 році, коли організували “Рівненський інвестиційний фермерський фонд”. Домовилися з фермерами про співпрацю, але справа не пішла.
— Це став перший досвід роботи з людьми, яким було важко зрозуміти важливість започаткованої справи, але хотілося отримати миттєвий результат, — пригадує пан Мальований. — Чимало ґуль набили в роботі з банками. Коли вперше відкриваєш рахунок у банку, все здається райдужним. Проте з часом розумієш, що необхідні гроші, за якими знову звертаємося до банкірів. Тут і виникають труднощі: ніхто не розуміє, навіщо вам гроші, хто гарантуватиме повернення коштів. Перші гроші ми заробили на різних торгових операціях. І тільки напружена робота протягом двох-трьох років допомогла визначитися з конкретним видом діяльності, яким займаємося донині.
Вибір банку для підприємця вважається однією з головних складових успіху власної справи. Партнер конкурсу “Час твОГО бізнесу” — “Мегабанк” — пропонує клієнтам широкий комплекс послуг.
— Банк надає кредити всім платоспроможним суб’єктам господарської діяльності та підприємцям. Це робиться незалежно від сфери діяльності, статусу та форми власності, — наголосив начальник відділу корпоративного бізнесу Рівненського центрального відділення ВАТ “Мегабанк” Алла СТОЯНІВСЬКА. — Головна умова — наявність у позичальника реальних джерел погашення та правових форм своєчасного повернення позики та сплати відсотків за користування нею. Ми проводимо кредитування в різних валютах на максимальний термін до семи років.

Заявка на участь у конкурсі та усі призи і заохочення від участі у ньому розміщено на сайті конкурсу: http://bp.intelpro.net

Усі бажаючі можуть надіслати свої проекти у електронному і друкованому вигляді до 18.00 год. „01” жовтня, 2008 року, на адреси, що вказані у контактах.

# # #

ОРГКОМІТЕТ: м.Рівне, майдан Просвіти, 2 оф.302, 33028;
E-mail: info, тел./факс (0362) 695-372, тел. 695-375, 431084

Координатор конкурсу:
Артем ПЛЕСКАЧОВ, моб. 068 568 0140 Голова оргкомітету конкурсу:
Юрій ТРАЧУК, моб. 063 3070500
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор