Шлапак: намір Тимошенко ініціювати звільнення губернаторів через інфляцію це абсурд
Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак вважає, що намір прем'єр-міністра Юлія Тимошенко ініціювати звільнення губернаторів через інфляцію за підсумками одного місяця є абсурдним.

Про це він повідомив журналістам.

"Абсурдна ідея, тому що якщо реально розглянути регіональний аспект інфляцій, то до цьому потрібно підходити не таким способом, як підходить прем'єр-міністр", - сказав Шлапак.

Він пояснив, що дефляція, що спостерігалася за підсумками липня, пов'язана зі зменшенням цін на продукти харчування, що є заслугою місцевої влади.

"Дефляція у липні - це в основному зниження цін на продукти харчування, саме на те, на що у першу чергу впливає місцева влада", - сказав він.

Він також уважає неконструктивним оцінювати політику місцевої влади, виходячи з показників одного місяця.

Зокрема Шлапак привів приклад Луганської області керівників якої критикували за збільшення цін на водопостачання, а сьогодні ставлять за приклад через показник дефляції у липні.

Як повідомляло агентство, раніше Тимошенко пообіцяла ініціювати відставку голів обласних державних адміністрацій тих областей, у яких за підсумками серпня буде спостерігатися інфляція.

Прем'єр прогнозує збереження дефляції у серпні.

У липні зареєстровано дефляцію 0,5%, у червні інфляція становила 0,8%, у січні-липні - 15,5%.
© sektor-3.org - Третій сектор - Громадський сектор