На головну

СТАТТІ ВІДВІДУВАЧІВ sektor-3.org

[1] [2] [3] [4] [5]
Життя, як театр - кожен виконує свої ролі
Життя - це театр, а люди в ньому - це актори. Як часто чуємо цю істину. Чи може одна людина бути зовсім різною і не схожою на саму себе? Звичайно може. Люди в буденному житті навчилися пристосувались до обставин і загалом до суспільства, а ще вони мо ...
Дата 2009-09-09 08:47:14 Переглядів 4086

СТАТТІ ВІДВІДУВАЧІВ sektor-3.org

В десятку
"Вірте в себе - і у вас все вийде!" - наголошують нам на кожному шляху. Ми і віримо. От думаємо: ще трішки напружимося - і реаліті - шоу під назвою "Я все можу" завершиться переможним маршем. Але не все так просто, як здавалося б. Чому наші героїчні ...
Дата 2009-09-02 14:50:37 Переглядів 3926

СТАТТІ ВІДВІДУВАЧІВ sektor-3.org

Чому мова наша українська гине?
Все починається ще зі школи, з підручників української літератури. Хто користувався ними або
мав можливість їх переглянути зрозуміють це. Сухо подано біографії письменників, до цього долучено ще якийсь відомий з радянських часів хрестоматійний твір, чи уривок з твору. Учням це нецікаво і не викликає у них нічого, крім байдужості, а навіть відрази. Таке враження, що пишуться ці підручники українофобами.(на замовлення, щоб зникав інтерес до української мови, літератури та культури). Недобросовісність держави стосовно вирішення питання доступних, змістовних, цікавих підручників та низький рівень навчального процесу накладають великий негативний відбиток на майбутнє держави в цілому.
Дата 2009-09-02 14:45:09 Переглядів 4034

СТАТТІ ВІДВІДУВАЧІВ sektor-3.org

Українське Військо. Реалії та перспективи
Кожне сучасне суспільство старається максимально ефективно захиститися від зовнішніх негативних впливів. Задля виконання цього надважливого завдання споконвіків суспільства, народи та держави створюють Збройні Сили. Оскільки завдання не з простих і не з легких, військо як структура мусить володіти певними характеристиками та можливостями, тому суспільства приділяли йому належну увагу. Ті хто не дбав про власне військо, врешті решт поставали перед рядом проблем чи малоприємною перспективою повного зникнення.

В ідеалі, Військо – це прекрасно організована, добре підготовлена, супер оснащена і забезпечена структура, у складі якої діють тільки найкращі представники суспільства, тобто наймудріші, найрозумніші, добре підготовлені фізично, професійно, розумово, морально та ментально позитивні особистості. Люди Війська – це еліта суспільства.
Дата 2009-08-10 08:07:49 Переглядів 4147

СТАТТІ ВІДВІДУВАЧІВ sektor-3.org

[1] [2] [3] [4] [5]