На головну

НАШІ СТАТТІ

[1] [2] [3]
Лише 30-40% населення Коломиї сплачує за землю
На початку цього року 36-а сесія Коломийської міської ради відправила на доопрацювання нову нормативно-грошову оцінку земель міста Коломиї. З приводу цього можна робити багато припущень, але краще для початку мати інформацію з фахових джерел і вже потім робити висновки.

Сьогоднішня вартість орендної плати за землю в місті становить 3% від нормативно-грошової оцінки землі. Нова грошова оцінка передбачала збільшення суми у три рази, і якби вона була затверджена депутатами, життя місцевого бізнесу стало б важчим.


Детальніше про необхідність доопрацювання нормативно-грошової оцінки землі Громадянській мережі ОПОРА розповів експерт з оцінки землі Олег Снаговський

- Чому, на вашу думку, нова нормативно-грошова оцінка землі потребує доопрацювання?

- Вартість землі за новою оцінкою мала збільшитись у три рази, але на момент розгляду депутатами нової вартості Україна заглибилась в економічну кризу і вартість землі вже була нижчою, ніж її оцінили. Я, як фахівець із земельних питань, можу сказати, що пропонована вартість землі в центральній частині Коломиї ще більш-менш відповідала дійсності, але у віддалених районах вона не коштує стільки, скільки передбачено в новій оцінці. Крім того, місцевий бізнес навряд чи витримав би таке навантаження. Враховуючи, що відбувся спад виробництва, дехто навіть переходив на триденний робочий тиждень – це додаткове навантаження підприємства не витримали б.
Дата 2009-07-24 09:52:32 Переглядів 4051

НАШІ СТАТТІ

Не гори гуцулам, а горе гуцулам !
2002 року ініціативу створення національного природного парку схвалив Президент, який видав відповідний указ – «Про створення НПП «Гуцульщина». Здавалося, мети досягнуто: президентський указ є, погодження сільських рад про відведення землі під парк є. Але це лише здавалося до того часу, поки бізнес, що має реальний вплив на владу, не зацікавився ласим шматком земель парку.
Дата 2009-06-15 11:31:32 Переглядів 4003

НАШІ СТАТТІ

Голодні депутати з довічним керівником
Економічна криза певним чином вплинула на споживчий кошик кожного, але не це стало причиною голодування депутатів Косівської райради, а звільнений керівник ради, який так вжився на посаді, що ніяк не може з нею розлучитися. Причиною акції голодування депутатів, як пояснив депутат Дмитро Томич, стало повне ігнорування Русланом Присяжним рішень районної ради, та думки суттєвої більшості депутатів, що достроково позбавила його повноважень голови. Акція прямої дії розпочалася 11 грудня і триватиме допоки звільнений голова не складе повноважень. Хочеться вірити, що може це нарешті вплине на пришвидшення звільнення з посади горе-героя подій у Косівській управлінській верхівці, бо, як стверджують лозунги на транспарантах протестувальників – Закони України, Конституція України для Присяжного ніщо.. Те саме, в контексті поваги до більшості депутатів й українського законодавства, можна й сказати про звільненого заступника С. Перцовича, який досі продовжує виконувати свої повноваження. «Рішення про звільнення Перцовича не оскаржене в суді, та не зважаючи на це, звільнений з посади (через таємне голосування у відповідності до вимог законодавства – ред.), Святослав Перцович продовжує видавати незаконні розпорядження, тобто з порушенням інструкцій та регламенту Косівської районної ради» – повідомив Д. Томич.
Дата 2008-12-13 09:33:30 Переглядів 4129

НАШІ СТАТТІ

У Косівській райраді прогнозується спека
Відкликавши голову Косівської районної ради Руслана Присяжного з відпустки, депутати так і не почули його звіту щодо виконаної роботи. Голова замість того, щоб відкривати сімнадцяту позачергову сесію, намагався відкрити шістнадцяту, яка вже відбулася 11 вересня. Саме на цій сесії було позбавлено повноважень заступника голови Перцовича. Втім, після невдалої спроби таким чином вирішити проблему самоврядної ради, Присяжний залишив сесійний зал, а депутати залишились без звіту.
Дата 2008-09-25 07:42:04 Переглядів 4120

НАШІ СТАТТІ

[1] [2] [3]