На головну

ГМ ОПОРА не має жодного відношення до партії Єдиний центр

11.07.08

Громадянської мережі ОПОРА не має жодного відношення до «Єдиного центру», що називають себе народною опорою


Громадянська мережа ОПОРА обурена використанням власного бренду на pr-продукції нової політичної сили. Заявляємо, що керівництво Єдиного Центру поінформоване про порушення нашого права інтелектуальної власності іншої юридичної особи.

Резонансний політичний проект – «Єдиний центр» в рекламних оголошеннях та роликах називає себе «народною опорою», що планує виховувати відповідальних політиків. Досить багато звернень до Громадянської мережі ОПОРА надходить від журналістів та активних громадян, які цікавляться суспільно-політичними процесами в Україні. Відповідь на запитання щодо приналежності нашої громадської організації до нового пропрезидентського політичного проекту однозначна: «НІ!»

Громадська організація не може бути придатком політичної сили інакше вона перетворюється на неповносправний апендикс. Звісно, партії в Україні практикують створення «молодіжок», які мали б виконувати функцію «кузні кадрів». Втім, якщо діяльність таких громадських організацій є відкрито припартійною, то вони, принаймні, не вводять в оману громадян. Інші варіанти не розглядаються, інакше їх доля така ж, як і представниць найдревнішої професії.

У програмних засадах Єдиного Центру задекларовано, що партія виступає за жорстку боротьбу з рейдерством, що громадяни повинні безпечно реалізувати свої законні права на власність, незалежно від будь-чиєї волі, що ЄЦ запровадить сувору відповідальність за незаконні дії щодо майнових прав. Сподіваємося, що чільники нового політичного утворення усвідомлюють важливість права інтелектуальної власності кожного громадянина і будуть «жорстко боротися» вже з політтехнологічним рейдерством «незалежно від будь-чиєї волі».

Сучасна політична еліта, яка намагається впливати на виборців, переважно є продуктом технологічних прийомів. У період монополізації політичних об’єднань та падіння чинних рейтингів, вивільняється доволі велика ніша, ще не заповнена якісними ліберальними ідеями та їх речниками. Цю нішу сьогодні, що очевидно для багатьох, прагне зайняти партія «Єдиний центр». Чи вдасться їм це зробити – питання з багатьма невідомими, втім, початок не радує.

Громадянська мережа ОПОРА залишає за собою право звернутися до суду з вимогою заборонити партії «Єдиний центр» використовувати на друкованій продукції, відео та аудіо роликах слово ОПОРА.

Довідка: Громадянська мережа ОПОРА офіційно розпочала свою роботу 15 грудня 2005 року. ОПОРА – фінансово та політично незалежна всеукраїнська громадська організація з мережевою горизонтальною структурою, що ставить собі за мету вплив на суспільно-політичні процеси в державі та реалізацію Ст.1 Конституції України.

В країні відповідальних громадян немає місця безвідповідальним політикам!

8 063 617 97 50
Дата 2008-07-13 07:33:24 Переглядів 4391

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!