На головну

Конкурс на участь у Summer camp 2008

Конкурс на участь у Summer camp 2008
Літня таборова школа Громадянської мережі ОПОРА
21 – 26 липня 2008 року
Вінницька область, Україна

Громадянська мережа ОПОРА оголошує сезон відкриттів:
Summer camp 2008

Summer camp 2008 стане початком нової Літньої таборової школи, відкритої для тих, хто здатен мислити глобально та діяти локально. ВГО Громадянська мережа ОПОРА має багаторічний досвід проведення літніх таборових навчань всеукраїнського та міжнародного рівня. Втім, цей захід стане особливим. Не тільки тому, що крім активістів ГМ ОПОРА та іноземних учасників долучаться партнери та потенційні друзі мережі, а й тому, що кожен зможе випробувати себе під час практичних занять роботи з реальною громадою.

Summer camp 2008 – проектування моделі функціонування громади, подолання реальних проблем, напрацювання дієвих механізми зміцнення потенціалу громади шляхом формування сприятливого середовище для творення соціального капіталу.

Цікава тренінгові програма, практичні завдання, квести, активний відпочинок на катамаранах, горах, під час гри у пейнт-бол, задоволення від спілкування з однодумцями – все це і навіть більше можна отримати на Summer camp 2008.

Кожен учасник напрацює власну модель ідеальної громади, усвідомить, які проблеми на шляху до її формування, чому владі, бізнесу та громадськості важко гармонійно співіснувати, ми разом напишемо рецепт подолання перешкод.

Всі, хто зголоситься взяти участь у Summer camp 2008, повинні заповнити анкету та надіслати її за вказаною у аплікаційній формі адресою до 15 липня (включно). Вже наступного дня Ви отримаєте відповідь щодо результатів відбору.

Проживання - в наметах, харчування та проїзд – за рахунок організаторів.

Поспішайте заповнити анкету та надіслати її нам. Кількість гостей та представників дружніх організацій – обмежена.

Правила Summer camp 2008, які є обов’язковими для всіх учасників:
1. Перебування на Літній школі з початку та до кінця;
2. Табір – територія вільна від тютюну та алкоголю;
3. Готовність до сюрпризів та активної комунікації з усіма учасниками Літньої школи.

Таборовий збір, за рахунок якого буде забезпечено фан-продукцію Summer camp 2008, становить 30 грн. з кожного учасника.

Довідка:
Починаючи з 2005 року кожного літа Громадянська мережа ОПОРА проводить Всеукраїнські та міжнародні навчальні табори. Кожен табір має свою специфіку і тематику:
2005 рік – ознайомлення з принципами функціонування мережі, визначення стратегії діяльності організації, комунікація.
2006 рік – моделювання держави у форматі рольової гри, поглиблення знань, формування вмінь та навичок щодо успішної роботи в третьому секторі.
2007 рік – учасники самостійно змоделювали та організували роботу табору, сформували його принципи, правила, визначали завдання, обирали потрібні тренінги. Метою табору стало отримання навичок ефективної самоорганізаці.


“Соціальний капітал” – це концепт, який користується величезною популярністю взагалі і зокрема серед соціологів, що займаються країнами, де будується демократичне суспільство. Роберт Патнам (1993) визначав наступні складові “соціального капіталу”: довіру, норми та мережі зв'язків, завдяки яким члени суспільства можуть більш ефективно співпрацювати. Тобто спільноти з більш розвиненим соціальним капіталом, більшою мірою здатні до кооперації у справах вирішення проблем, до взаємодії і впливу на владу та до покращення демократичних інститутів, ніж спільноти з малим соціальним капіталом. В інших джерелах (Ліпсет 1960, Альмонд та Верба 1963) говориться про важливість малих груп для зменшення радикалізму у суспільстві та посередництва між елітами та масами. Членство у добровільних організаціях, а, особливо, у багатьох відразу, вважається надзвичайно важливим для розвитку демократії.

Анкету можете скачати за цим лінком http://opor...orm-1-1.doc
Дата 2008-07-10 12:59:48 Переглядів 4211

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!