На головну

Балога вступив в "Єдиний центр"

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога вступив у партію "Єдиний центр".

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії.

У своїй заяві про вступ в "Єдиний центр" Балога висловив впевненість, що ця політична сила з новою якістю демократичного базису, справжньою ідеологією й відповідальністю, піднесеною в ранг обов'язку.

"Необхідність у формуванні такої політичної сили виникла давно, принаймні з тих пор, як у партійних рядах демократів утворилося багато тріщин і розламів. Під загрозою повної дискредитації, суспільного розчарування й поступового політичного забуття опинилася сама демократична ідея", - зазначив він.

Балога сказав, що беззастережно вірить в "Єдиний центр".

"Єдиний центр - це конструктивна альтернатива. Вона не має мети підпорядкування й узурпації демократичної ідеї, монопольного панування на цьому фланзі. Навпаки, моделлю політичного співжиття пропонується продуктивна конкуренція, змагання концепцій і програм" - сказано в заяві глави Секретаріату.

Балога зазначив, що "Єдиний центр" усвідомлено розділяє програму дій Президента Віктора Ющенка й всіляко буде сприяти Президентові в її втіленні.

"Ми - однодумці Президента, наші цілі - спільні", - зазначив він.

Балога вважає, що партія "Народний Союз Наша Україна" - партнер "Єдиного центру" по демократичному таборі.

"Запрошуємо всіх "нашеукраїнців" до діалогу й співробітництва. "Єдиний центр" розраховує також на плідні взаємини з усіма політичними силами, які діють в інтересах людини, суспільства й Української держави", - зазначив він у заяві.

Глава Секретаріату зазначив, що його вступ в "Єдиний центр" - послідовне продовження багатьох років політичної діяльності.

"Цей крок буде визначати логіку моєї політичної активності незалежно від займаних посад", - заявив він.

Як повідомляло агентство, у травні Балога підтвердив свій вплив на партію "Єдиний центр".

Раніше партія "Єдиний центр" заявляла, що буде рада, якщо в її ряди вступить глава Секретаріату Президента Віктор Балога.

Депутат Верховної Ради, член фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Борис Тарасюк вважає діяльність "Єдиного центру" спрямованою на підрив політичної підтримки Президента Віктора Ющенка.
Дата 2008-07-09 07:09:19 Переглядів 4578

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!