На головну

Заява щодо імовірного введення подвійних стандартів під час вступної кампанії 2010

Громадянська мережа ОПОРА та ВГО Комітет виборців України обурені заявами Віце-прем'єр-міністра В.Семиноженка щодо введення подвійних стандартів під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів (ВНЗ) у цьому році. Відміна обов'язкового зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та введення додаткових вступних іспитів фактично знецінює роль тестування, як інструменту у досягненні рівного доступу до вищої освіти.

Якщо дії нової влади відповідатимуть зробленим заявам, це буде фактично кроком назад у досягненнях освітньої реформи останніх років. Подібні нововведення призведуть до повернення корупційних схем під час вступу ВНЗ та подвійного психологічного навантаження на випускників.

ОПОРА та КВУ визнають необхідність подальшого удосконалення системи ЗНО та процедури зарахування до ВНЗ виключно на основі результатів тестування. Ми готові провести максимально публічний процес спостереження за ЗНО та вступною кампанією до ВНЗ, надавати суспільству неупереджену інформацію щодо їх проведення

ВГО КВУ і ГМ ОПОРА разом з іншими громадськими організаціями ініціюють інформаційно-мобілізаційну кампанію. Її мета у підтримці антикорупційної реформи освіти, збереження практики обов'язкового незалежного оцінювання якості знань абітурієнтів та інтеграцію української вищої освіти в європейський освітній простір.
Контактна особа:
Ольга Айвазовська
+38063 617 97 50
Дата 2010-03-17 12:22:11 Переглядів 3546Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!