На головну

Трансфер технологій та їх комерціалізація українсько-канадськими зусиллями

Завершився черговий консалтинговий проект у рамках програми Міжнародної технічної допомоги Canadian Executive Service Organization (CESO) у Рівненській області. Цього разу він був орієнтований на допомогу у створенні регіонального центру трансферу технологій та вдосконалення процесів охорони інтелектуальної власності у інших країнах світу.
Приймаючою стороною експерта з трансферу технологій, патентного повіреного Канади та Великобританії Грехема Стрекхена стало Рівненське представництво Держінвестицій (надалі - Представництво). Разом із Установою у сфері інтелектуальної власності IntelPro®, Представництво ставить своєю метою стимулювання та розвиток інноваційних процесів в Рівненській області. Виявлення та захист інтелектуальної власності є необхідною складовою цього процесу. Саме тому співпраця із канадськими партнерами є важливим напрямком, адже орієнтована на отримання закордонного досвіду у цій сфері.
За три тижні свого перебування на Рівненщині, пан Грехем працював у команді із фахівцями Представництва та Установи IntelPro®. За цей час він дослідив практику патентування в Україні, порівнюючи їх із світовими, надавав рекомендації та практичні поради, орієнтуючись на досвід Всесвітньої Організації інтелектуальної власності, зокрема, системи подання міжнародних заявок (PCT), також брав участь у робочих зустрічах. Зокрема, 16 лютого у Національному університеті водного господарства та природокористування, ініційований Грехемом Стрекхеном, відбувся круглий стіл "Проблеми та перспективи розвитку трансферу технологій на Рівненщині". Як підсумок - підписання Меморандуму про співпрацю в інноваційній сфері між Рівненським представництвом Держінвестицій та НУВГП. Дані кроки дозволять вже влітку ц. р. створити ефективний центр трансферу технологій на базі «водніка», щоб забезпечити належний рівень комерціалізації створених винаходів, розробок та технологій як в Україні, так і за її межами. І уже влітку пан Грехем планує повернутись до Рівного завершити розпочату справу.
19 лютого у м. Києві було проведено дві робочі зустрічі
Читати далі: http://inte...ymy-zusylly
Дата 2010-02-25 11:34:33 Переглядів 3130Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!