На головну

про нас

Хто ми?

Ми люди різного віку, різних професій, яким не байдужі суспільно-політичні процеси, що відбуваються як у нашому місті, так і в країні. Ми викроюємо в своєму робочому графіку час на роботу над інформаційним наповненням сайту, що створений для вас. Робимо це тому, що така наша громадянська позиція, а не тому, що хочемо мати якісь бонуси від своєї роботи чи хтось нам платить за це гроші. Всі гроші, витрачені на створення цього сайту – це частина нашого заробітку, а не добровільна пожертва заокеанського чи вітчизняного дядечка..

Цей сайт зроблено для всіх активних прогресивних громадян, яким надається безперешкодний доступ до публікації статей, а це в свою чергу дає громаді інструмент публічного інформаційного тиску на владу, для лобіювання громадських інтересів та громадського контролю. Вважаємо, що слово кожного активного громадянина має бути почутим і взятим до уваги.Чому ми це робимо?

Нас не задовільняють місцеві ЗМІ, їхні рівень і якість викладу інформації, оскільки вони не порушують актуальних тем міста, залишають поза увагою важливу інформацію. Подекуди це трапляється через недостатній професіоналізм, а частіше – через страх конфлікту з впливовими людьми. Тому виникла необхідність створення громадського рупору, яким і є цей сайт, щоб громадяни самостійно могли визначати актуальні проблем в місті й самі писати про них.

Нагадуємо, що сайт працює таким чином, що кожний охочий може розмістити статтю на ньому самостійно, лише для цього необхідно пройти реєстрацію. При реєстрації краще вказувати псевдо, це дозволяє вільніше висловлюватись.


Що стало поштовхом до створення sektor-3.org?

Набридло спостерігати за безпорадністю, безголоссям громади й проявами громадського радикалізму вдома на кухні. Дискусії з кухні пора переносити на широку публіку, оскільки інформаційний вплив на даний час є одним з найефективніших. Давно відомо, що перший крок до вирішення проблеми – винести її на громадське обговорення.


Наша мета

Сформувати спільноту, яка б мала вплив на суспільно-політичні процеси в місті й просувала Коломию вперед, показувала альтернативні шляхи розвитку.
Дата 2009-12-12 15:22:36 Переглядів 16213