На головну

Закінчується термін подання заявок для навчання громадської журналістики

31 жовтня спливає термін подання заявок на участь у проекті «Інструментарій становлення громадської журналістики». Нагадуємо, що заявки приймаються від представників коломийських громадських організацій і громадсько активних осіб, які мають попередній досвід співпраці із ЗМІ. Ставши учасником проекту, ви зможете розширити теоретичну базу роботи в громадській журналістиці у триденній школі громадської журналістики, а згодом закріпити її на практиці, завдяки стажуванню в газеті «Коломийська правда». Після завершення навчальної складової проекту у газеті буде спеціально створена рубрика, яка стане платформою для розміщення публікацій громадських журналістів, що пройдуть навчання проектом.


Даний проект та рубрика, створена в його рамках, стануть серйозним поштовхом для розвитку громадської журналістики у Коломиї, яка на локальному рівні є ще й способом впливу на місцеві процеси. Крім того, завдяки створеній рубриці громада міста зможе більше довідатись про життя громадського сектору.

Першим етапом навчання стане школа громадської журналістики, що проводитиметься з 14 -16 листопада ц. р..

Форму анкети-заявки на участь у проекті можна отримати на сайті http://sektor-3.org (натиснувши тут)або у редакції. Кінцевий термін подачі заявки 31 жовтня 2009 року до 18 години. Всі заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться. Заповнені анкети надсилати електронною поштою на i.marunyak@opora.org.ua або заносити особисто на адресу : м. Коломия, вул. І. Мазепи, 1

Детальніша інформація щодо отримання форми заявки та участі у конкурсі – за телефонами 8 (097) 729 07 09, 8 (063) 628 67 68. Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з навчанням громадських журналістів. Чекаємо на ваші заявки !

Проект реалізовується Громадянською мережею ОПОРА спільно з газетою «Коломийська правда» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
Дата 2009-10-22 11:51:05 Переглядів 4963

Місцеві новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!