На головну

У Коломиї ОПОРА навчатиме громадських журналістів

Коломийське представництво Громадянської мережі ОПОРА оголошує конкурс на участь у проекті «Інструментарій становлення громадської журналістики», до якого запрошуються представники Коломийських громадських організацій та громадські активісти, що не є членами громадських об’єднань.

У результаті проекту планується навчити основ роботи в громадській журналістиці 15 громадських активістів, які будуть основним джерелом інформації для створеної в рамках проекту рубрики про громадський сектор міста Коломиї в газеті «Коломийська правда». Навчання відбуватиметься у триденній школі громадської журналістики. У ролі тренерів планується залучити чотирьох сторонніх фахівців, двоє з яких будуть відібрані на конкурсних засадах.

Започаткована проектом рубрика в газеті «Коломийська правда» дасть змогу підвищити поінформованість місцевої громади про діяльність неурядових інституцій та підвищить їхній вплив на громадсько-політичні процеси в місті Коломиї. Крім того, через навчених в рамках проекту громадських журналістів, учасників проекту місцеві неурядові організації зможуть систематично бути присутніми в інформаційному полі, що збільшить їхній вплив на місцеві процеси.

Проект також стане суттєвим поштовхом у розвитку громадської журналістики в місті Коломиї, адже підготує для цієї діяльності 15 громадських журналістів, що зможуть працювати в даному напрямку.

Створена на довгострокову перспективу, рубрика в газеті дасть громаді можливість отримувати інформацію про місцеві події не лише з точки зору влади, а й з точки зору громадського сектору.

Форму анкети-заявки на участь у проекті можна отримати на сайтах http://sektor-3.org і http://opora.org.ua . Кінцевий термін подачі заявки 31 жовтня 2009 року до 18 години. Всі заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться. Заповнені анкети надсилати електронною поштою на i.marunyak@opora.org.ua або заносити особисто за адресою : м. Коломия, вул. І. Мазепи, 1

Детальніша інформація щодо отримання форми заявки та участі у конкурсі – за телефонами 8 (097) 729 07 09, 8 (063) 628 67 68. Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з навчанням громадських журналістів. Чекаємо на ваші заявки !

Проект реалізовується Громадянською мережею ОПОРА спільно з газетою «Коломийська правда» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
Дата 2009-09-09 07:52:47 Переглядів 5047

Місцеві новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!