На головну

Оголошено конкурс на участь у тренінгу «Моніторинг – інструмент публічного тиску громади на владу»

Громадянська мережа ОПОРА оголошує конкурс серед представників Коломийських громадських організацій, журналістів та суспільно активних громадян міста на участь у тренінгу (навчанні) «Моніторинг – інструмент публічного тиску громади на владу», що відбудеться в жовтні ц.р.
Тренінг організовується в рамках комплексного проекту «Підвищення прозорості прийняття рішень та відповідальності чиновників», що передбачає проведення аналізу діяльності Коломийської міської ради, забезпечення вільного і зручного доступу громадян до проектів рішень Коломийської міської ради, актуалізацію питання безперешкодного доступу до інформації та збільшення моніторингової спроможності неурядових інституцій і громадських активістів.


Охочих проводити громадський контроль за діями влади є достатньо, але при спробі проводити моніторинг вони стикаються з низкою труднощів, через які важко, а часто неможливо досягнути бажаного результату. Це більше пов’язано не з протидією органів влади громадському контролю, а з відсутністю теоретичної бази, інформації про методології та практики з проведення моніторингу. Тому для подолання вказаної проблеми Громадянська мережа ОПОРА готова поділитися власним досвідом та успішними практиками з тими, хто має серйозний намір контролювати органи влади, але для цього необхідно взяти участь у спеціалізованому тренінгу.


Для участі у конкурсі необхідно подати заявку (форма заявки розміщена на сайтах http://sektor-3.org і http://opora.org.ua ).
Детальніша інформація щодо отримання форми заявки та участі у конкурсі – за телефонами 8 (097) 729 07 09, 8 (063) 628 67 68. Організатори беруть на себе всі витрати пов’язані з організацією проведенням тренінгу.


Кінцева дата подання заявки – 30 вересня 2009 року, до 18 години.
Всі заявки, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться. Заповнені анкети, які можна отримані ТУТ, надсилати електронною поштою на i.marunyak@opora.org.ua або заносити особисто за адресою :
м. Коломия, вул. І. Мазепи, 1

"Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США."
Дата 2009-09-08 14:30:45 Переглядів 3958

Місцеві новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!