На головну

В Україні “професіоналів-інтелектуалів” побільшало!

11 вересня 2009 року Заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха вручив диплом магістра з відзнакою і кваліфікацією «професіонал з інтелектуальної власності», й також іменну відзнаку Голови Державного департаменту інтелектуальної власності Миколи Паладія «з нагоди успішного захисту кваліфікаційної роботи, що має практичне застосування для Державної системи інтелектуальної власності» керівнику Рівненського представництва ДБУ «Північно-західний центр інноваційного розвитку» Держінвестицій Юрію Трачуку. Наявність фахівця з вищою спеціальною освітою у сфері інтелектуальної власності дозволить Представництву надавати високопрофесійні послуги суб’єктам інноваційної діяльності (інноваційним підприємствам, творчим колективам та винахідникам) щодо набуття, управління та захисту прав на об’єкти права інтелектуальної власності.
Як зазначив заступник Міністра: «Зростання інтелектуальної складової виробничого процесу, який вимагає нестандартних рішень, розвитку особистості та її ціннісної орієнтації, підвищує конкурентоздатність освітньої та наукової підготовки кадрів у будь-якій країні. Щиро радий, що в Україні “професіоналів-інтелектуалів” побільшало. Тепер ми можемо бути спокійні за інтелектуальні здобутки України!»
На заході також були присутні інші почесні гості: представники апарату Кабінету Міністрів України, Директор департаменту трансферу технологій та академік МОН України Едуард Зінь, в.о ректора Державного інституту інтелектуальної власності МОН України Володимир Пархоменко, представники Державної системи інтелектуальної власності.
Загалом, на заході було вручено 10 іменних відзнак Голови Державного департаменту інтелектуальної власності з-понад майже 200 випускників Державного інституту інтелектуальної власності.
Дата 2009-09-15 14:12:22 Переглядів 5001

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!