На головну

ПоліКарпів Барвіночок

Гурт вправних музик – ПоліКарп взявся за створення своєї першої платівки. Команда працює без поспіху, позаяк воліє зробити все надзвичайно добротно: як не як, а за першачком надовго судитимуть про весь творчий запас міцності ватаги. Наразі триває робота над моторною Гуцулкою, а готовим на поличці лежить Барвіночок. Швидше за все, що за назвою останньої буде названо весь альбом, однак це ще не остаточне рішення.

Обидва награння мітять і для запуску в радіопростір. Також на підтримку плити виношується задум якогось дослідницького відеоряду, але що туди увійде – це питання часу. Сподіватися на дебютник від полікарпів можна восени цього року.

Назва ПоліКарп поєднує в собі два багаті на співочу і мистецьку спадщину краї – Полісся і Карпати – звідки й черпають своє натхнення гудці. Втім, хлопці не просто переспівують наші давні співанки, а на їхньому підґрунті творять сучасний український рок.

Докладніше про них можна дізнатися з іменки групи www.polikarp.com.ua/, а для ще ближчого знайомства – зазирнути у Живий Журнал чільника гурту Валерія Гладунця. Швидкий доступ до співанки Барвіночок знайдете також у розіділі ФДР МУЗИКА.
Дата 2009-06-08 12:05:29 Переглядів 4876

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!