На головну

Школа громадського контролю за владою

Громадянська мережа ОПОРА та

Асоціація лідерів локальних громадських груп (Варшава)

оголошують набір


Школа громадського контролю

за діяльністю органів місцевого самоврядування


До участі у Школі запрошуємо представників:

* громадських організацій,
* ініціативних груп,
* органів самоорганізації населення,
* об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.Школа громадського контролю триватиме п’ять місяців та передбачає участь у двох сесіях стаціонарного навчання у Львові (30 червня-4 липня та 20-24 липня), виконання домашнього завдання між сесіями, планування та проведення кампанії громадського контролю діяльності органів місцевого самоврядування, залучення територіальної громади до проведення кампаній.

Учасники Школи отримають:

* ЗНАННЯ – про громадський контроль, кого контролювати, навіщо контролювати, та хто може це робити. Дізнаються про інструменти та механізми громадського контролю та громадського моніторингу.
* ВМІННЯ – організовувати кампанії громадського контролю, взаємодіючи з мешканцями, владою та іншими організаціями та ініціативними групами у своєму локальному середовищі.
* ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД – планування та реалізація кампанії громадського контролю діяльності органів місцевого самоврядування. Поділяться своїм досвідом на всеукраїнській конференції наприкінці року.

Критерії відбору учасників:

* досвід роботи у громадському секторі або місцевій громаді;
* досвід реалізації кампаній, скерованих на розвиток форм прямої демократії та створення умов для безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення;
* досвід залучення громади чи інституцій громадянського суспільства до реалізації своїх кампаній;
* бажання та готовність реалізовувати кампанії громадського контролю;
* дотримання принципів незалежності, прозорості, чесності та об’єктивності під час здійснення громадського контролю.За результатами навчання учасники отримають сертифікат про закінчення Школи громадського контролю.

Навчання у Школі громадського контролю проводитиме команда тренерів, яка складається з представників організацій громадського контролю з 9 міст України, та пройшла стажування у Польщі.

Програма Школи передбачає обов’язкову участь у всіх її складових

Організатори покривають витрати на харчування, проживання учасників під час сесій стаціонарного навчання та гарантують повернення витрат пов’язаних з проведенням локальних кампаній. Протягом всього проекту безкоштовно надаються консультації тренерів та юристів.

У разі невиконання передбачених умов щодо участі у всіх етапах Школи громадського контролю, організатори не будуть забезпечувати відшкодування коштів, витрачених учасниками.

Для участі у Школі потрібно заповнити анкету та надіслати на адресу o.strelyuk@opora.org.ua до 18 год. 18 червня 2009 р. Про результати відбору учасників Школи громадського контролю повідомимо 20 червня 2009 р.

Школа громадського контролю пройде завдяки фінансовій підтримці програми Польська Допомога Міністерства Закордонних Справ Польщі у 2009 році та Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Завантажити запрошення на школу та анкету
Дата 2009-06-03 08:31:34 Переглядів 5219

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!