На головну

Нафтопровід Одеса-Броди-Плоцьк є ключовим елементом двосторонньої співпраці України з Польщею у нафтотранспортній галузі

У Секретаріаті Президента України відбулася зустріч заступника Глави Секретаріату Президента України Андрія Гончарука із заступником Державного секретаря Канцелярії Президента Республіки Польща Маріушем Хандзліком.

Під час зустрічі А. Гончарук та М. Хандзлік обговорили широке коло питань українсько-польського співробітництва.

Сторони констатували, що українсько-польський політичний діалог на найвищому та високому рівнях характеризується постійною динамікою та висловилися за його подальшу активізацію. У цьому зв'язку було обговорено графік зустрічей і контактів керівництва Польщі та України.

Важливим питанням зустрічі стало визначення конкретних термінів проведення та порядок денний Двадцятого засідання Консультаційного комітету Президентів України і Польщі, а також підготовка Дорожньої карти українсько-польського співробітництва на 2009-2010 рр.

А. Гончарук та М. Хандзлік, окрім того, обговорили питання регіональної співпраці, міжнародні питання, безпекову політику тощо.

Також йшлося про європейську інтеграцію України, зокрема щодо результатів установчого саміту ініціативи «Східне партнерство», що відбувся 7 травня ц.р. у Празі. Як підкреслив А. Гончарук, Україна високо цінує постійну підтримку Польщею європейських та євроатлантичних прагнень України.
Окремої уваги на зустрічі було надано співробітництву у галузі енергетичної безпеки, питанню реалізації проекту Одеса–Броди–Плоцьк. «Проект Євро-Азійського нафтотранспортного коридору, зокрема нафтопровід Одеса–Броди–Плоцьк, є ключовим елементом двостороннього партнерства у нафтотранспортній галузі», – наголосив А. Гончарук.
Дата 2009-05-28 10:27:08 Переглядів 4696

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!