На головну

Між Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців, обласним союзом промисловців і підприємців та Черкаською міською радою підписаний Меморандум про взаємодію

Між Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців, обласним союзом промисловців і підприємців та Черкаською міською радою підписаний Меморандум про взаємодію6 лютого стало знаковою подією в житті черкаських роботодавців. Саме цього дня був підписаний Меморандум про взаємодію між Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців, обласним союзом промисловців і підприємців (керівник – Борис Райков) та Черкаською міською радою і її виконавчим комітетом (міський голова – Сергій Одарич).
Як прокоментував цю подію голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Соколовський, підписання Меморандуму – це серйозний крок до налагодження тісної співпраці між громадськими організаціями, що представляють бізнес Черкащини і міською владою Черкас. На жаль, останнім часом ці стосунки були невизначеними. Попри це, сторони знайшли можливість сісти за стіл переговорів і у скрутний для країни час виробити спільні позиції, що допоможуть роботодавцям міста працювати в умовах економічної кризи.
«Важливим етапом сьогодні є контроль за виконанням підписаного документу. Та, знаючи потенціал організацій роботодавців, мушу сказати, що Черкаським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України підписано ряд Угод про співпрацю з різними організаціями і установами, проте, ефективно працює лише одна із них – з Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Черкаським обласним союзом промисловців і підприємців», - зазначив Володимир Соколовський.


Наша довідка
Володимир Соколовський – корінний черкасець.
Упродовж 25-ти років працював на НВК «Фотоприлад».
З 1990 по 1992 рр. очолював Черкаський міськвиконком.
З 1994 – голова Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
Лауреат конкурсу «Созидатель» («Той, що створює») 2008р. у номінації «Чиновник, що сприяє розвитку бізнесу на Черкащині».


МЕМОРАНДУМ
про взаємодію
між Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців,
Черкаським обласним союзом промисловців і підприємців
та Черкаською міською радою і її виконавчим комітетом

Черкаський обласний союз промисловців і підприємців, Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців в особі президента союзу та голови об’єднання Райкова Бориса Сергійовича та Черкаська міська рада та її виконавчий комітет в особі міського голови Черкас Одарича Сергія Олеговича, спільно – Сторони:
виходячи з :
– розуміння необхідності втілення в життя найбільш ефективних форм співпраці у сфері створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та промисловості у м.Черкаси, зокрема, сторони будуть сприяти виявленню і припиненню порушень законодавства органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування у сфері господарської діяльності;
– впевненості в тому, що реалізація цього Меморандуму сприятиме якісному реформуванню взаємовідносин між органами місцевого самоврядування м.Черкаси та промисловцями, підприємцями і роботодавцями міста.
Сторони домовились про наступне:
1. Сторони розглядають співробітництво в рамках даного Меморандуму як дієвий інструмент взаємодії між органами місцевого самоврядування м.Черкаси та Черкаського обласного союзу промисловців і підприємців, обласного об’єднання організацій роботодавців в реалізації принципів відкритості, прозорості та публічності.
2. Сторони домовилися визначити своїх представників для координації дій по реалізації даного Меморандуму.
3. Сторони дійшли згоди, що відносини між органами місцевого самоврядування та підприємцями, промисловцями і роботодавцями базуються на нормах Конституції України і законодавства України, що їх регулюють.
4. Сторони домовилися залучати двох представників від обласного союзу промисловців і підприємців та обласного об’єднання організацій роботодавців до роботи виконавчого комітету з правом дорадчого голосу.
5. Сторони дійшли згоди, що орендні ставки на землю не будуть підвищуватися до кінця календарного року, а в разі зміни орендних ставок на землю в середині року, розрахунок за новими ставками орендарями здійснюватиметься з 1 січня наступного року.
6. Черкаський обласний союз промисловців і підприємців, обласне об’єднання організацій роботодавців та виконавчий комітет Черкаської міської ради вважають за необхідне приділити особливу увагу наступним напрямкам співпраці:
– забезпечення своєчасної та прозорої виплати заробітної плати;
рекомендувати розмiщення прапору мicтa на територii пiдприемства як вияв виховання патрiотизму та вiдчуття гордостi за свое мicто;
забезпечення розгляду скарг та пропозицiй роботодавцiв міським головою та його заступниками у визначенi законодавством України термiни, зокрема, запровадження при обласному об'еднаннi органiзацiй роботодавцiв та обласному союзi промисловцiв i пiдприемцiв «гарячоi телефонноi лiнii» для термінового врегулювання та спiльного розгляду питань, пов' язаних з перешкоджанням ведення бiзнесу на територii міста; забезпечення задовiльного санітарного стану міста;
забезпечення одержання пiдприемцями дозволiв на торгiвлю вiдповiдно до чинного законодавства України;
включати у вартість оренди вартість довiдок, необхiдних при укладані договорiв оренди майна i землi;
запровадити у місті перехiд на енергозберiгаючi технологii;
7. При здiйсненнi спiвробiтництва у вiдповiдностi до цього Меморандуму Сторони домовилися створювати тимчасовi робочi групи, надавати пiдтримку в проведеннi спiльних конференцiй, семінарів, виставок, форумiв, "круглих столiв".Вiд Черкаського
обласного об'еднання органiзацiй
роботодавцiв, обласного СОЮЗУ
промисловцiв 1 пiдприемцiв

18002,м.Черкаси,
бул.Шевченка, 249, кім.204

Голова ЧОООР
Президент ЧОСПП

Б.С.Райков
Дата 2009-02-18 15:07:34 Переглядів 4861

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!