На головну

Музиканти - За Героїв!

14 жовтня 2008 року, на свято Покрови, яка ще від доби козаччини вважається покровителькою наших вояків, відбудеться святковий концерт під гаслом «Героям УПА - Слава! Українцям - Сильну Державу!». Вже сам заклик підказує, що учасники дійства відкрито і привселюдно вирішили виступити за визнання воїнів-повстанців повноцінною воюючою стороною у роки ІІ Світової війни, які словом та ділом аж до кінця 1950-х боролися за Незалежність України.

Концерт покликаний сприяти поширенню у суспільстві думки, що пора нарешті усунути історичне скособочення: Україна вже сімнадцять років існує як незалежна держава, а поодинокі ветерани, котрі за неї боролися, і надалі залишаються без відповідного статусу, без визнання і без належної соціальної підтримки.

Дійство, що переслідує таку мету, обіцяє вперше розгорнутися на повні груди, за всіма належними для видовища приписами. Воно й не дивно, позаяк гасло «Героям УПА - Слава! Українцям - Сильну Державу!» зголосилися підтримати молоді, проте вже кріпкі команди, а також провідні гурти на вітчизняних співочих підмостках: Роллікс, Фліт, ДримбаДаДзиґа, Друга Ріка, Мотор'ролла, Танок На Майдані Конґо і Тартак. Добірка, варта неабиякого рок-фесту!

Святковий концерт відбудеться 14 жовтня на Майдані Незалежності у Києві. Початок події о 17:00.

За довідками та зголошенням новинарів звертатися до речника дійства за особовим +38-067-441-4601.
Дата 2008-10-13 06:21:07 Переглядів 5512

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!