На головну

Заходи щодо забезпечення розвитку вищої освіти

Президент України Віктор Ющенко указом від 25 вересня доручив Кабінету міністрів вжити заходи щодо забезпечення дальшого розвитку вищої освіти в Україні. Зокрема, уряду необхідно забезпечити розроблення методики та критеріїв визначення до 1 травня 2009 р. рейтингу вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації усіх форм власності, сприяти створенню незалежних агенцій з моніторингу якості вищої освіти відповідно до вимог Європейського реєстру забезпечення якості освіти.

Також необхідно забезпечити вдосконалення протягом 2009 - 2010 років мережі вищих навчальних закладів державної і комунальної форм власності, створення укрупнених регіональних університетів з метою посилення наукової та інноваційної складових їх діяльності, забезпечити вдосконалення до 1 грудня 2008 року умов прийому до вищих навчальних закладів, у тому числі оптимізувати перелік категорій осіб, яким надаються пільги при вступі до таких закладів; забезпечити бюджетне фінансування видання українською мовою навчальної та наукової літератури для вищих навчальних закладів, насамперед з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей.

Крім того, необхідно вирішити питання щодо підвищення з 1 січня 2009 року рівня оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних центрів.
Дата 2008-10-01 10:04:07 Переглядів 4362

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!