На головну

Звіт про роботу антикорупційної інформаційної служби

Антикорупційна інформаційна служба підбила підсумки чотирьохмісячної діяльності:

66% звернень з питань корупції стосуються антикорупційних порушень у виконавчій владі;
Найбільше поширені корупційні порушення - корисливе сприяння посадовою особою одній з сторін при досудовій підготовці або вирішенні справ (22%), зловживання владою під час приватизації або переоформленні права на приватну власність (21%), здирництво посадовців щодо громадян (15%) та щодо підприємців (12%);
вимагання в сфері приватизації землі склали 53% випадків хабарництва стосувались (дані за червні-липні 2008 року);
АІС вивчала якість послуг, які надавали "телефони довіри" державних відомств - Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Прокуратури та Державної податкової адміністрації. АІС виявила, що з 30 перевірених структурних одиниць - 16 не були готові до надання консультацій телефоном. Найгірша ситуація спостерігалась у прокуратурі, найкраща - в міліції;
АІС тісно співпрацює з засобами масової інформації і за згодою клієнтів розповідає ЗМІ про випадки корупційних порушень, які можуть бути підставою для проведення журналістських розслідувань. Так, влітку було проведено два розслідування - щодо корупції в земельній сфері та при вступі до ВНЗ.

АІС закликає усіх, кому потрібна консультація з протидії корупції, звертатися за допомогою.

За детальнішою інформацією прохання звертатися до Юрія Гаврилюка, керівника служби, тел. 8 093 751 2967, пошта - ygavryli. Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Контактна інформація служби: телефони 8 800 500 3 100 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у Україні безкоштовні) або 8 044 422 5 255 (пон-суб, 9 -19.00). Електронна пошта - akomitet Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. та веб-сайт - www.infokor.org.

Повний огляд роботи АІС можна побачити 15.08.2008 за адресою:www.infokor.org/news10.

Мета АІС полягає у наданні населенню України безкоштовних консультацій з питань протидії корупції телефоном або електронною поштою. Спеціалізацією служби є корупція в судах, вищих навчальних закладах, дозвільній системі. АІС виконує бажання клієнтів залишатися анонімними. Адміністрування інформаційної служби здійснює ГО «Антикорупційний комітет».

АІС виконується в рамках проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС). Партнером проекту є всеукраїнське об'єднання «Асоціація зовнішньої реклами України».
Дата 2008-08-25 10:19:32 Переглядів 5104

Загальноукраїнські новини

Коментувати

Залогіньтесь будь-ласка!